O Nas

O Nas

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemu monitoringu pojazdów, kontroli paliwa, odczytu danych z tachografu cyfrowego, zdalnym pobieraniem plików DDD i kontrolą bieżącej aktywności kierowców. Autorskie rozwiązanie widziszwszystko pozwoli Tobie na zarządzanie flotą samochodową i realnie obniży koszty. Poprawimy komfort Twojej pracy, a nadzór nad pracownikami będzie efektywny i prosty.

Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla naszych kontrahentów, kierując się wysokim standardem.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem firmy do obsługi swojej floty samochodowej, pamiętaj o żelaznej zasadzie: jakość usług to coś więcej niż duża liczba klientów.

Blisko 14 lat praktyki, zdobywania i gromadzenia doświadczeń pozwoliły nam na ugruntowanie pozycji widziszwszystko sp. z o.o. na rynku. Od samego początku swojej działalności nieprzerwanie podnosimy jakość świadczonych usług. Rozwój i pozycja lidera na rynku lokalnym to w dużej mierze sukces naszej wykwalifikowanej kadry.

Wiemy, jak ważna jest kontrola wydatków w Twojej firmie. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów. Konkurencyjna oferta i przejrzyste warunki współpracy są wyznacznikiem zadowolenia naszych Klientów.

Jak działamy

Pozyskujemy wiedzę od najlepszych firm w branży, biorąc udział w licznych szkoleniach i targach. Podchodzimy do zleceń w sposób indywidualny– zapewniając pełną obsługę i działanie na terenie całego kraju. Po identyfikacji Twoich potrzeb, dajemy Ci skuteczne rozwiązania. Dajemy Twojej firmie kompleksowe narzędzie, które zwiększa wydajność ekonomiczną, transparentność, czy bezpieczeństwo przewozów.

Montaż sond paliwowych i odczyt danych z szyny can pojazdu umożliwia bardzo szczegółowa weryfikacje parametrów pojazdu, takich jak:

 • Obroty silnika
 • Spalanie
 • Poziom paliwa
 • Stan licznika
 • Eco-driving
 • Odczyt danych z tachografu cyfrowego
 • Zdalne pobieranie plików DDD
 • Odczyt danych z szyny CAN maszyn budowlanych i rolniczych
Referencje i Certyfikaty

Uczciwość w kontaktach z klientami, przejrzysta oferta oraz wysoka jakość oferowanych rozwiązań to cechy, które wyróżniają firmę Firmy widziszwszystko sp. z o.o. Dzięki tym wartością, przez 12 lat działalności pozyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów.

Wszystkie licencje, świadectwa oraz referencje udostępniamy w oryginale zainteresowanym kontrahentom.

Sprawdź nasze referencje
Z nami masz pewność
Instalując system monitorowania pojazdów widziszwszystko, twój zysk będzie możliwy, dzięki wartościom, którymi się kierujemy:
 • Optymalizacja kosztów związanych z eksploatacją pojazdów.
 • Zarządzanie ryzykiem biznesowym – podochodzimy indywidualnie do każdego klienta
 • Bezpieczeństwo i motywacja personelu – Twoi pracownicy wykonują swoje obowiązki sprawnie i spokojnie, dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu. Stały monitoring, pozwala na szybkie wykrycie nieprzewidywalnych zdarzeń, które można odpowiednio wcześniej uniknąć.
 • Komfort – profesjonalnie zajmujemy się fleet management, stosujemy praktyczne rozwiązania. Poprawiamy efektywność biznesu, ceniąc przy tym wygodę i komfort naszych klientów
 • Wygoda – łatwy i przejrzysty dostęp do danych z każdego urządzenia mobilnego z systemem Android, iOs, bądź też każdego komputera.
 • Pasja – jesteśmy maksymalnie zaangażowani w to, co robimy. Dajemy z siebie wszystko, aby zaspokoić Twoje potrzeby.
Zespół
Łukasz
Patrycja
Sandra
Jerzy
Marcin
Wojtek
Klaudia
Łukasz
Daniel
Kasia
Monika
Agata
Marian
Marcin
Kontakt
Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących rozwiązań dla Twojego biznesu?
Skontaktuj się z nami
Partnerzy

  Imię i nazwisko:
  Nazwa firmy:
  Numer telefonu:
  Adres e-mail:
  Treść zapytania:

  Praca