Slide background

O NAS


Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemu monitoringu pojazdów, kontroli paliwa, odczytu danych z tachografu cyfrowego, zdalnym pobieraniem plików DDD i kontrolą bieżącej aktywności kierowców. Autorskie rozwiązanie widziszwszystko pozwoli Tobie na zarządzanie flotą samochodową i realnie obniży koszty. Poprawimy komfort Twojej pracy, a nadzór nad pracownikami będzie efektywny i prosty.

Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla naszych kontrahentów, kierując się wysokim standardem.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem firmy do obsługi swojej floty samochodowej, pamiętaj o żelaznej zasadzie: jakość usług to coś więcej niż duża liczba klientów.

Blisko 12 lat praktyki, zdobywania i gromadzenia doświadczeń pozwoliły nam na ugruntowanie pozycji widziszwszystko  Limited sp. k. na rynku. Od samego początku swojej działalności nieprzerwanie podnosimy jakość świadczonych usług. Rozwój i pozycja lidera na rynku lokalnym to w dużej mierze sukces naszej wykwalifikowanej kadry.

Wiemy, jak ważna jest kontrola wydatków w Twojej firmie. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów. Konkurencyjna oferta i przejrzyste warunki współpracy są wyznacznikiem zadowolenia naszych Klientów.

Jak działamy

Pozyskujemy wiedze od najlepszych firm w branży, biorąc udział w licznych szkoleniach i targach. Podchodzimy do zleceń w sposób indywidualny– zapewniając pełną obsługę i działanie na terenie całego kraju. Po identyfikacji Twoich potrzeb, dajemy Ci skuteczne rozwiązania. Dajemy Twojej firmie kompleksowe narzędzie, które zwiększa wydajność ekonomiczną, transparentność, czy bezpieczeństwo przewozów.

Montaż sond paliwowych i odczyt danych z szyny can pojazdu umożliwa bardzo szczegółowa weryfikacje parametrów pojazdu, takich jak:

 

 • Obroty silnika
 • Spalanie
 • Poziom paliwa
 • Stan licznika
 • Eco-driving
 • Odczyt danych z tachografu cyfrowego
 • Zdalne pobieranie plików DDD
 • Odczyt danych z szyny CAN maszyn budowlanych i rolniczych

 

Referencje i certyfikaty

Uczciwość w kontakach z klientami, przejrzysta oferta oraz wysoka jakość oferowanych rozwiązań to cechy, które wyróżniają firmę Firmy widziszwszystko  Limited sp. k. Dzięki tym wartością, przez 12 lat działalności pozyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów. Wszystkie licencje, świadectwa oraz referencje udostępniamy w oryginale zainteresowanym kontrahentom. Sprawdź nasze referencje.

Z nami masz pewność, że instalując system monitorowania pojazdów WIDZISZWSZYSTKO, Twój zysk będzie możliwy, dzięki wartościom, którymi się kierujemy:


 •   Optymalizacja kosztów związanych z eksploatacją pojazdów.
 • Zarządzanie ryzykiem biznesowym – podochodzimy indywidualnie do każdego klienta
 • Bezpieczeństwo i motywacja personelu –
  Twoi pracownicy wykonują swoje obowiązki sprawnie i spokojnie, dzięki naszemu innowacyjnemu rozwiązaniu. Stały monitoring, pozwala na szybkie wykrycie nieprzewidywalnych zdarzeń, które można odpowiednio wcześniej uniknąć.

 • Komfort – profesjonalnie zajmujemy się fleet management, stosujemy praktyczne rozwiązania. Poprawiamy efektywność biznesu, ceniąc przy tym wygodę i komfort naszych klientów
 • Wygoda – łatwy i przejrzysty dostęp do danych z każdego urządzenia mobilnego z systemem Android, iOs, bądź też każdego komputera. 
 • Pasja – jesteśmy maksymalnie zaangażowani w to, co robimy. Dajemy z siebie wszystko, aby zaspokoić Twoje potrzeby.

ZESPÓŁ

Kalkulator oszczędnościowy

Wprowadzając podstawowe dane dotyczące zużycia pojazdów, sprawdź ile możesz zaoszczędzić, dzięki
systemowi monitorowania pojazdów.

ZOBACZ WIĘCEJ


Formularz Kontaktowy

Pola oznaczone * są wymagane