Slide background
jak to działa
samochody ciężarowe / dostawcze
monitoring floty pojazdów firmowych
maszyny budowlane
pojazdy komunalne

OPIS DZIAŁANIA


Nasz system widziszwszystko to kompleksowe narzędzie umożliwiające monitoring floty: pojazdów ciężarowych i dostawczych, osobowych, maszyn. Działa w oparciu o technologię GPRS/GPS:

  • Instalujesz urządzenie w dowolnym pojeździe
  • Czujniki GPRS pobierają informacje
  • System GPS nadaje specjalny sygnał odbierany przez urządzenia
  • Widzisz wszystko na swoim komputerze, smartfonie lub tablecie

Autorskie rozwiązanie widziszwszystko pozwoli Ci na monitoring pojazdów i realnie obniży koszty. Poprawimy komfort Twojej pracy, a nadzór nad pracownikami będzie efektywny i prosty

Monitoring GPS floty pojazdów

TECHNOLOGIA GPS

Lokalizator GPS zbiera informacje, a lokalizacja jest ustalana dzięki sygnałowi GPS. Dane dostępne dla klienta trafiają na serwer za pomocą pakietowej transmisji danych. Nadajnik GPS do samochodu zapewnia więc dostęp do rzetelnej oceny pracy Twojego kierowcy, a pomiar przejechanych kilometrów dokonywany jest przez satelity oraz bezpośrednio z szyny CAN pojazdu. 

DOSTĘP Z KAŻDEGO MIEJSCA

Informacje o stanie i lokalizacji swojej floty możesz sprawdzać na komputerze, smartfonie lub tablecie. Wszystkie dane są zebrane za pomocą jednej aplikacji w przejrzystej, szczegółowej formie. Ceniąc wygodę naszych klientów, umożliwiamy dostęp do informacji z dowolnego miejsca przez Internet. Monitoring pozwala kontrolować ilość paliwa w zbiorniku, prędkość, spalanie, odczyt danych z tachografu, obroty silnika oraz dokładną lokalizację.

BEZPIECZEŃSTWO PRZESYŁU DANCH

Z systemem widziszwszystko masz pewność, że dane o stanie Twojej floty samochodowej są bezpieczne. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa transmisji danych pomiędzy odbiornikami i nadajnikami GPS, które monitorują pojazdy a aplikacją i serwerem. Wszystko z myślą o korzyściach dla Twojego biznesu. 

OSZCZĘDNOŚCI

Po wprowadzeniu systemu widziszwszystko monitoring pojazdów pozwala na realną optymalizację kosztów. Skrócisz czas eksploatacji pojazdów, przez co zwiększysz żywotność aut. Uporządkujesz swoją flotę, a czas pracy kierowców i przedstawicieli handlowych będzie lepiej dopasowany. Dokładnie i precyzyjnie dokonasz pomiaru kilometrów prywatnych i służbowych, przez co określanie kosztów paliwa będzie bardziej efektywne.

Kalkulator oszczędnościowy

Wprowadzając podstawowe dane dotyczące zużycia pojazdów, sprawdź ile możesz zaoszczędzić, dzięki
systemowi monitorowania pojazdów.

ZOBACZ WIĘCEJ


Formularz Kontaktowy

Pola oznaczone * są wymagane